Богослужіння / катехизи

РИМО-КАТОЛИЦЬКА КАТЕДРА СВВ. ПЕТРА І ПАВЛА

                            У  КАМ ’ЯНЦІ – ПОДІЛЬСЬКОМУ 

  СВЯТІ МЕСИ: 

 У БУДНІ ДНІ – 8.00

  • ПОНЕДІЛОК, ЧЕТВЕР, ПЯТНИЦЯ, –польською мовою

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  • ВІВТОРОК, СЕРЕДА, СУБОТА –українською мовою

     –   У СВЯТКОВІ ДНІ:

  • 8. 00 – ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ
  • 11. 00 – УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ;

     –   У  НЕДІЛЮ:

  • 8. 30 – ПОЛЬСЬКОЮ мовою
  • 11. 00, 16. 00 – УКРАЇНСЬКОЮ мовою

      

   

  з   1 вересня по 30 червня:

      ПЕРША П’ЯТНИЦЯ МІСЯЦЯ: 

від 16.30 сповідь  – 17.30 Служба Божа
                            KATEDRA RZYMSKO-KATOLICKA
                                   ŚW. PIOTRA I PAWŁA
                            W KAMIEŃCU PODOLSKIM

MSZE ŚWIĘTE:

W dni  powszedni – 8 . 00

  • PONIEDZIAŁEK, CZWARTEK, PIĄTEK, W JĘZYKU POLSKIM
  • WTOREK, ŚRODA, SOBOTA –W JĘZYKU UKRAIŃSKIM

 W dni świąteczne:

  • 8.00 -W JĘZYKU POLSKIM

            •    11.00 – W JĘZYKU UKRAIŃSKIM

 W NIEDZJELE :

  • 8.30 – W JĘZYKU POLSKIM
  • 11.00, 16.00 – W JĘZYKU UKRAIŃSKIM

В нашій Парафії відбуваються МОЛЕБНІ :

 ПРОТЯГОМ ЦІЛОГО РОКУ:

АДВЕНТ:          sbJ5Diag8ng
РОРАТИ :  6:45 –  Вівторок та Четвер
 
ВЕЛИКИЙ ПІСТ:
ХРЕСНА ДОРОГА:
 Вівторок та П’ятниця:  – після Служби Божої
ГІРКІ ЖАЛІ : 
Четвер та Неділя  – після Служби Божої

 

ТРАВЕНЬ :  Літанія  до Пресвятої Діви Марії – після  Служби Божої
ЧЕРВЕНЬ:  Літанія до  Серця Ісуса  – після Служби Божої.
ЖОВТЕНЬ: Розарій – після Служби Божої
ЛИСТОПАД:  Розарій за померлих  – перед Службою Божою
Середа  –  Новенна до Матері Божої Неустанної Допомоги
Вівторок та П’ятниця  – Служба Божа за померлих.
 
Богослужіння у 1 п’ятницю і  1 суботу місяця.
1 неділю місяця Богослужіння, Адорація  Пресвятих Дарів
і процесія Євхаристійна  перед Службою Божою – 11.00
29 кожного місяця – 18.00  –  трансмісія Служби Божої
з нашої Катедри на « Радіо Марія »
СПОВІДЬ
Завжди за півгодини перед Службою Божою,
після служби Божої (якщо є потреба)
ПАРАФІЯЛЬНА КАНЦЕЛЯРІЯ
Завжди після Служби Божої.

2430962_original

Порядок приготування

літургії та

зустрічі спільнот при

нашій парафії:

 

“КОЛА ЖИВОГО РОЗАРІЮ” 

Адорація о 10:00.

Приготування літургії – 1 неділя місяця о  11.00.

  •  Січень – розарієве коло міністрантів Святого Домініка Савіо.
  • Лютий  – розарієве коло дівчат – Матері Божої Фатімської.
  • Березень –   розарієве коло жінки Непорочного Серця Марії.
  • Квітень- розарієве коло чоловіки –Св. Йоана  Павла ІІ. 
  • Травень –  розарієве коло жінки – Матері   Божої   Люрдської.
  • Червень – розарієве коло Св. Франциска.
  • Липень –  розарієве коло чоловіки Св. Йосипа.
  • Серпень – розарієве коло жінки – Св.  Ядвіги.
  • Вересень -розарієве коло жінки – Матері Божої  Непорочного Зачаття.
  • Жовтень – розарієве коло – Матері Божої  Летичівської.
  • Листопад -розарієве коло жінки – Св. Йосипа.
  • Грудень -розарієве коло жінки – Матері Божої Вірменської та Св. Фаустини.
  • Зустріч – перша неділя місяця після Служби Божої в ” АРМ’ЯНСЬКІЙ КАПЛИЦІ”
  • «Легіон Марії»

Адорація о 10:00.

Приготування літургії – 2 неділя місяця о  11.00.

 Зустріч формаційна понеділок о 18:15

  • «Оаза родин-Домашня Церква»

 Адорація о 10:00.

Приготування літургії – 3 неділя місяця о 11.00. 

 

  • «ІІІ Орден Святого Франциска»

 Приготування  літургії – 4  неділя місяця о 8:30.

Адорація о 10:00

Зустріч формаційна о 11:00

Приготування  літургії – 1 субота місяця о

10:00. Адорація о 9:00

  • «Апостольство доброї смерті»

  Приготування  літургії  – 1 субота місяця о 10:00

  • «Матері в потребі»

 Приготування  літургії – 5  неділя місяця о 08.30.

Молитовні зустрічі  – неділя о 10:00, 15:00

  • Хор – неділя 10:00 (репетиція)

 УРОЧИСТОСТІ ОБОВ’ЯЗКОВІ:                                  

*    Всі неділі
*    Пресвятої Богородиці (1 січня)
*    Богоявлення ( (Трьох  Царів)  6 січня)
*    Благовіщення (25 березня)
*    Великдень та Великодній Понеділок
*    Зіслання Святого Духа  (Зелені свята)
*    Понеділок після (Зелених свят)  –
     Свято Пресвятої Діви Марії Матері Церкви
*    Пресвятої Трійці – неділя після Зелених свят.
*    Річниця освячення нашої Катедри (28 червня)
*    Відпуст Св. Ап. Петра і   Павла (29 червня)
*    Внебовзяття Пресвятої Діви Марії (15 серпня)
*    Усіх Святих (1 листопада)
*    Різдво Господнє (25 грудня)
*    Другий день Різдвяних свят
СВЯТА 
*    Стрітення Господнє – 2 лютого
*    Попільна Середа.
*    Вознесіння Господнє
*    Пресвятих Тіла і Крові Христа
*    Пресвятого Серця Ісуса
*    Переображення Господнє (6 серпня)
*    Народження Пресвятої Діви Марії (8 вересня)
*    Спомин усіх померлих вірних – 2 листопада
*    Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії – 8 грудня

            Катехиза:

Розклад катехиз в кафедральній парафії

 свв. Петра і Павла. 

2018 -2019р.

    з   1 вересня по 30 червня:

 Субота

13:00 – зустріч молодших  міністрантів  до 4 кл. включно – о. Вадим

(катехитичний зал Св.Йоана Павла ІІ)

14:00зустріч Євхаристичного Руху молоді (діти від 8-ми років) – перша субота місяця – с. Наталія в домі сестер

15:00 6 -7 кл. – с. Наталія   (дім сестер уршулянок)

15:45 – зустріч старших  міністрантів  від 5 кл. – о. Вадим

(катехитичний зал Св.Йоана Павла ІІ)

16:00 – 8 кл. – с. Наталія

(дім сестер уршулянок)

17:00 –  9 кл. – старша молодь (студенти) – о. Вадим

(катехитичний зал Св.Йоана Павла ІІ)

Неділя

10:00 – 1-2 кл. – с. Лєна від Ангелів

(дім сестер уршулянок)

10:00 –5 кл. – с. Неля

(дім сестер уршулянок)

10:00 – приготування до Першого Причастя перший рікс. Наталія

(катехитичний зал Св.Йоана Павла ІІ)

   10:00- Для батьків Каплиця сестер уршулянок.
після Служби Божої на 11:00 –(дім сестер уршулянок)
12:30 – дошкільнята – с. Неля
12:30 – приготування до Першого Причастя другий рікс. Наталія

 

 

Четверта неділя місяцязустріч Руху Чистих Сердець – молодша молодь  

10 – 14 р. з Батьками

(після Служби Божої о 11:00  катехитичний зал Св.Йоана Павла ІІ) –  с. Лєна .

Перша неділя місяця зустріч Руху Чистих Сердець – старша молодь 

від 15 р.  …………     (після Служби Божої о 16:00)

17:30 (катехитичний зал Св.Йоана Павла ІІ)  – с. Лєна від Ангелів.

 

   

Напишіть відгук