Category Archives: Фотозвіти

День зосередження для молоді

22 жовтня відбувся день зосередження для молоді на тему: “Ніякого сексу до шлюбу – хіба ж це не старомодно?” Ця тема є досить актуальною. Усі присутні мали змогу почути цікаву конференцію, поділитись своїми враженнями з приводу обраної тематики в групках, а також почути чудове свідчення сім’ї.
Дякуємо усій молоді, що були активними та допомагали в організації.

фото: Оксана Коваль

» Переглянути

Відпуст у Катедральному храмі св. Апостолів Петра і Павла

IMG_0858

29 червня у Катедральному храмі св. Апостолів Петра і Павла відбувся відпуст, у якому взяли участь численні парафіяни і священнослужителі.

Під час проповіді отець Адам заохотив усіх віруючих наслідувати святих апостолів Петра і Павла. Зокрема отець Адам наголосив на такому: «Істина Божої благодаті може перемінити кожного з нас і кожен з нас може наблизитися до святості. І за Петром будемо повторювати: «Ти є Христос, Син Бога живого», а за Павлом скажемо: «Лише Йому, лише для Господа – повна слава і міць, і панування на віки вічні. Амінь».

» Переглянути

Відзначення 26-ї річниці консекрації Кафедрального храму

 

28 червня 2016 року відбулося урочисте відзначення 26-ї річниці консекрації Кафедрального костьолу Св. Апостолів Петра і Павла. Урочистості розпочалися о 11.00. із Святої Меси, у якій взяли участь близько 20 священнослужителів. До святкування річниці долучилися і численні гості, що завітали з околиць Кам’янця-Подільського.

» Переглянути

Урочистість Пресвятого Тіла і Крові Христа

_DSC2136

26 травня у Катедральному храмі св. Апостолів Петра і Павла відбулися урочистості з нагоди вшанування Христового Тіла і Крові.

У цей день після Божественної Літургії відбувалася процесія з Найсвятішим Сакраментом навколо храму. Напередодні свята на території храму чотири вівтарі було прикрашено живими квітами та образами з метою вшанування Ісуса Христа в Найсвятішій Євхаристії.

_DSC2115_DSC2177

Євхаристійну процесію очолив єпископ Ян Нємєц, за яким слідували парафіяни. Біля кожного вівтаря учасники процесії зупинялися, щоб послухати читання з Євангелії, помолитися та вшанувати Тіло і Кров Христа.

_DSC2156_DSC2173

Dzień z życia bp. Jana Olszańskiego. День з життя єп. Яна Ольшанського

Scenka młodzieży PKOS w Kamieńcu Podolskim. Fragment 1
św. pamięci bp. Jana Olszanskiego, ktòry prowadził swoją pracę w diecezji Kamienieckej w ciężkich latach czasòw Związka Radzickiego.
Сценка молоді ПКОТ в Кам’янці Подільському. Фрагмент 1.
Святої пам’яті єп. Яна Ольшанського, котрий провадив свою працю в дієцезії Кам’янецькій в важких роках часів Радянського Союзу.

Слава Ісусу Христу! Раді вітати на нашому сайті