Category Archives: Паломництва

ПОЛОМНИЦТВО ДО ЛЕТИЧЕВА 1- 6 ЛИПНЯ 2017 р.

1 липня з Кам’янця-Подільського о 7.00 – вирушить XХІV піше паломництво до Летичівської Богородиці. Тема цьогорічного паломництва — «Марійні послання».

images За 5 днів паломники подолають пішки 152 кілометри.   Маршрут паломництва: 1 липня: Кам’янець-Подільський – Стара Гута (32,5 км). 2 липня: Стара Гута – Станція Дунаївні (24 км), Стара Гута – Лошківці (27 км). 3 липня: Лошківці – Зіньків (21 км), Лошківці – Станіславівка (24 км). 4 липня: Зіньків – Маниківці. (25,5 км). 5 липня: Маниківці – Летичів (46км). 5 липня 2017 р. о 19.30 — урочиста вігілійна Служба Божа з участю паломників. 6 липня — Головна урочиста Літургія на подвір’ї санктуарію Летичівської Богородиці. Інформація для паломників Паломництво – це подорож, яка сповнена молитви, різних труднощів, і гостинності інших людей, а також взаємного свідчення віри. Це реколекції в дорозі. Для того, щоб взяти участь у паломництві, потрібно: – мати відповідний стан здоров’я, могти щодня пройти відстань 30 км; – скромно вдягатись. (плечі та живіт у дівчини повинні бути закриті); – ввічливо та культурно поводитись: залишати після себе порядок на місцях відпочинку та нічлігах. Паломник бере з собою: – Відповідне взуття на різну погоду: спеку, дощ, болото). Високі підбори, платформи та шльопанці краще залишити вдома. – Щось на голову від сонця. – Ложку, тарілку (глибоку) і кружку. – Два звичайні бинти, один – еластичний. – Ліки, які ви вживаєте. – Ковдру або спальний мішок, карімат – Якщо є можливість — намет. Паломники, які приїжджають 30.06.2017 до Кам’янця-Подільського на нічліг, повинні заздалегідь про це повідомити організатора. Реєстрація паломників – 1 липня від 6.30 біля Кафедрального собору у Кам’янці-Подільському. Служба Божа — о 7.00 год. Вихід — о 8.00 год. Кошти: На покриття коштів, пов’язаних з паломництвом, потрібно заплатити 130 гривень. Друга особа з сім’ї платить 70 гривень. Наступні особи з сім’ї не платять. Особи, які приєднуються пізніше, нехай розділять ту суму, яка їх зобов’язує, на 5 днів і отримають ту суму, яку мають заплатити. Якщо ви неспроможні заплатити вказану суму – зверніться до організаторів. Кількість учасників паломництва потрібно подати до 24 червня за телефоном: 0966767279 (о. Микола Лучинський).

ПАЛОМНИЦТВО В ЛЕТИЧІВ

XXIII паломництво вірних до Санктуарію Матері Божої Летичівської

ДОРОГОЮ БОЖОГО МИЛОСЕРДЯ

 images

 

  1. Паломництво – це вираз віри, покути. Щоденно беремо участь у Євхаристії, молитві, прославляємо Господа співом.
  2. Реєстрація паломників відбудеться 07.2016від 6.30 год. біля Кафедрального Собору у Кам’янці-Подільському. Служба Божа о 7.00. Вихід о 8.00.
  3. Паломники, які приїжджають 30.06.2016 до Кам’янця-Подільського, мають заздалегідь повідомити про це організаторів, щоб приготувати нічліг.

» Переглянути

Паломництво мощей блаженної Марти Вєцкої у Кам’янець-Подільській дієцезії

Марта-Вєцка-700x450У Кам’янець-Подільській дієцезії 21 лютого розпочинається перегринація мощей блаженної Марти Вєцкої.

Першими реліквії блаженної зустрінуть вірні у Летичеві. Перегринація триватиме до 30 травня, літургійного спомину блаженної Марти, й урочисто завершиться також у санктуарії Летичівської Богородиці.

Протягом цих місяців мощі блаженної відвідуватимуть парафії Хмельницької та Вінницької областей.

» Переглянути

Паломництво статуї Фатімської Пресвятої Діви Марії в кафедральній парафії св. Ап. Петра і Павла

fatimska

Фото: www.credo-ua.org

5 серпня – середа – Перший день паломництва –

Літургійне привітання статуї Фатімської Пресвятої Діви Марії

17:00 Очікувальне богослужіння (Відповідає Легіон Марії)

17:45 Привітання фігури Матері Божої біля арки, процесія до храму, встановлення фігурки

18:00 Урочиста Служба Божа (відповідає Легіон Марії)

19:00 Покутне богослужіння (відповідають Оаза родин) » Переглянути

Слава Ісусу Христу! Раді вітати на нашому сайті