Category Archives: ДУХОВНІ ПОРАДИ СВ. УРШУЛІ

ЗОСЕРЕДЖЕННЯ І МОВЧАННЯ.

СВ. МАТИ УРШУЛЯ ЛЄДУХОВСЬКА
навчає нас про зосередження і мовчання.
SDC10191

Діти мої, якщо хочете бути близько Бога, близько Вашого Ісуса, треба Вам, наскільки це можливо в нашій праці, вчитися зосереджуватись і вірно дотримуватись мовчання. Мовчання – це мир душі. Мовчіть, наскільки можете під час Ваших занять, кажіть, що треба, але не говоріть без потреби.

Цінуйте велике мовчання — підготовку до святого Причастя. » Переглянути

Прохання Св. Мати Уршулі Ледуховської

prayer_bible_500         Молитва.

Нам потрібно жити не для землі, але для неба, а щоб жити для неба, треба єднатися з Богом в молитві. Адже молитва — це міст, який з’єднує сьогодення з вічністю, землю з небом, людину з Богом. І тому життя монахині повинно бути життям молитви. Тому, перед усім, зі скрупульозною точністю виконуйте духовні вправи приписані нашими Конституціями. Якщо можливо, не звільняйтеся від вправ без особливої потреби. Адже це ваші обов’язки щодо Найвищого Господа. Не легковажте ними, Боже борони, а виконуйте їх з точною добросовістністю.

Хто насправді хоче, обмірковує, передбачає, той, переважно, знайде час на такі важливі обов’язки, якими є наші духовні вправи. Адже вони випрошують нам світло і Божі благодаті, і Божу допомогу, вони притягнуть на все Ваше життя Боже Благословіння. Без молитви нема життя для Бога, нема служіння Богу. Тому, Діти мої, з усією вірністю виконуйте духовні вправи, незалежно від того, чи відчуваєте радість чи сухість, коли їх виконуєте. Не для власної втіхи, а для слави Божої виконуйте Ваші вправи, мужньо змагаючись з неуважністю, з холодом, з лінивством, яке під різними приводами хоче відтягнути Вас від молитви. День у день мужньо і вірно до МОЛИТВИ! » Переглянути