Category Archives: Молитовник

МОЛИТВА ПРО ПРИПИНЕННЯ ПОШИРЕННЯ ЕПІДЕМІЇ КОРОНАВІРУСА

МОЛИТВА ПРО ПРИПИНЕННЯ
ПОШИРЕННЯ ЕПІДЕМІЇ КОРОНАВІРУСА

Отче наш, сповнені довіри, просимо Тебе, / щоб коронавірус не завдавав більше шкоди / і щоб епідемію можна було якнайшвидше опанувати. / Просимо Тебе про повернення здоров’я хворим / і мир тим місцям, куди коронавірус дійшов. / Прийми тих, хто помер від цієї хвороби, / потіш їхні сім’ї. / Підтримуй та захищай медичний персонал, який бореться з вірусом, / надихай та благословляй тих, хто намагається контролювати ситуацію. / Господи Ісусе, лікарю наших душ і тіл, / ми відчуваємо себе безпорадними перед цією глобальною загрозою, / але довіряємо Тобі, / даруй нам мир і здоров’я. / Мати Божа, бережи нас і опікуйся нами,/ веди нас у любові до Твого Сина, Ісуса. / Амінь.

» Переглянути

ЛІТАНІЯ ДО СЕРЦЯ ІСУСА

images

Серце Ісуса, списом пробите, поми­луй нас (пор. Йо. 19,34) – співаємо щоденно у червневій літанії. Разом зі св. Павлом Апостолом зазирнімо до відкритого Серця Спасителя, щоб по­бачити там, чим є Широта, Довгота, Ви­сота і Глибина, та пізнати любов Христа котра перевищує всіляке знання, щоб ми були наповнені цілою Божою По­внотою (пор. Еф. З, 18-19).

ШИРОТА:

«Все передав Мені Отець мій» (Мт. 11, 27).

Серце Ісуса, з котрого в повні все ми отримали… » Переглянути

Молитва “Отче наш” – Молитва Господня.


massage-molitvaОТЧЕ НАШ… – НАЙДОСКОНАЛІША З МОЛИТОВ

Раз якось Він молився в якомусь місці, і, як закін­чив, сказав до Нього один із Його учнів: «Господи, навчи нас молитись, як і Йоан навчав своїх уч­нів». А Він до них промовив: Коли ви молитесь, кажіть: «Отче, нехай святиться ім’я Твоє; не­хай прийде царство Твоє!» (Лк. 11:1-2).

Таким чином святий апостол і євангеліст Лука розповідає, як Ісус Христос навчив Своїх учнів молитися Отче наш… Ця молитва є також в Євангелії від Матвія (Мт. 6:9-13).

Отче наш…, яку називають Молитвою Го­сподньою, має свою досконалість від Автора, а Ним є не звичайна людина чи ангел, лише сам Ісус Христос, наш Господь.

Молитва Господня – найвеличніша зі всіх, тому що містить все те, про що ми повинні про­сити, – як те, що відноситься до Бога (три перші прохання), так і те, про що молимося у зв’язку з нами самими та нашими ближніми (чотири ос­танні прохання). » Переглянути

Молитва на внебовзяття Діви Марії

Fk1jItwvZ18Всемогутній, вічний Боже, Ти взяв до небесної слави душу й тіло Непорочної Діви Марії, Матері Твого Сина; вчини, просимо, щоб ми завжди дбали про духовні блага та заслужили на участь у Її славі. Через Господа нашого   Ісуса   Христа,   Сина   Твого,   котрий з Тобою живе і царює в єдності Святого Духа, Бог, на віки вічні. Амінь.

Koronka do św. Antoniego z Padwy

Koronka-do-Św.-Antoniego-z-PadwyKoronka do świętego Antoniego składa się z 13 Ojcze nasz, 13 Zdrowaś Maryjo i 13 Chwała Ojcu. Przed każdym Ojcze nasz odmawia się krótką modlitwę na pamiątkę 13 przywilejów, czyli łask szczególnych, które święty Cudotwórca otrzymał od Pana Boga. Te przywileje opiewa hymn do świętego Antoniego „Si quaeris” („Jeśli pytasz o cuda”) ułożony przez serafickiego doktora świętego Bonawenturę.

 

Koronka ta także służyć może jako nabożeństwo trzynastodniowe w celu przygotowania się do uroczystości świętego Antoniego.

– Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.
– Boże wejrzyj ku wspomożeniu memu.
– Panie. Pospiesz ku ratunkowi memu.
Chwała Ojcu…

» Переглянути

МОЛИТВИ ДО СВЯТОГО АНТОНІЯ

Неустанна молитва до Св. Антоніяantoni
“Благословенний Бог у Своїх ангелах і Своїх Святих”

О Святий Антонію, найлагідніший зі Святих, Твоя любов до Бога і ласкавість до Його творінь вчинила Тебе гідним ще на землі посідати чудесні дари. Заохочений цією думкою, благаю Тебе, випроси для мене в Бога ласку (назвати її). О Св. Антонію, Твоє серце завжди було повним любові до людей, передай це моє прохання до вушка солодкого Дитятка Ісус, який часто перебував у Тебе на руках, і вдячність мого серця буде завжди для Тебе.
Амінь

» Переглянути

Найсвятіше Серце Ісуса Христа

8_2Свято Найсвятішого Серця Ісуса відзначається в першу п’ятницю після свята Тіла і Крові Христових.

Перші свідчення вшановування Серця Ісуса, як символу любові до людей, виявляються не раніше XI століття, зокрема, згадування про нього є в працях Ансельма Кентерберійського і Бернарда Клервоського. Шанування Серця Ісуса стало одним з аспектів уваги, що підсилювалася в Середні Віки, до Страстей Христових. У XIII–XIV століттях Пресвяте Серце згадується в черниць із містичним досвідом Гертруди Хельфтської і Мехтільди Магдебурзької. Наприкінці XVI століття традицію шанування Серця Ісуса прийняв Франциск Салезький, заснований ним орден візитанток згодом став центром культу Святого Серця.

» Переглянути

Молитви до Діви Марії на Травневі молебні

ikona

Лоретанська літанія до Пресвятої Діви Марії

Киріє елейсон!           або             Господи, помилуй!

Христе елейсон!                           Христе, помилуй!

Киріє елейсон!                             Господи, помилуй!

Христе, почуй нас!

Христе, вислухай нас!

Отче Небесний, Боже, помилуй нас!

» Переглянути

Травень – місяць Діви Марії

media-30535-6В Католицькій Церкві місяць травень посвячений Пресвятій Богородиці Діві Марії, а також в ці дня є традиція звершувати травневі богослужіння. «Чому Діві Марії посвячений саме цей місяць?» або «Де й коли виникла та древня традиція?» Для цього, звернемося до витоків цієї прекрасної традиції і, більше того, постараємося, щоб і вона ввійшла в наше релігійне життя.

» Переглянути

Nabożeństwa majowe

baner_kapliczkaJak odmawiać nabożeństwa majowe:

1. Gromadzimy się codziennie wieczorem  od 30 kwietnia począwszy, w celu odmówienia  cząstki Różańca lub Litanii czy innych modlitw  do Najświętszej Panny w Kościele, przed  krzyżem lub kapliczką przydrożną. 2. Ofiarowujemy Najświętszej Pannie jakiś kwiat  duchowy w każdym dniu maja (może to być np.  postanowienie związane z pomocą bliźnim).

3. Odczytujemy rozważania o Maryi, nad którymi  każdy powinien się w następnym dniu  zastanowić.

» Переглянути

1 2