Monthly Archives: Червень 2016

Що таке любов?

Jbf9BImnqPQУчень звернувся до вчителя з питанням:
— Що таке любов?
— Уяви собі воду. Морська стихія може бути тихою гладінню, що пестить око, що відображає сонячне проміння і народжуючи грайливі відблиски. Може бути і бурхливою смертю, що топить кораблі, змиваючи з лиця землі маленькі села і великі міста. Може обрушитися з небес і відродити пустелю, а може погубити все живе на багато миль навколо жорстоким потопом. Може виявитися тією краплею вологи, здатною зберегти життя в пустелі, а може виявитися останньою краплею терпіння.
Все це і є любов

17 червня СВ. АЛЬБЕРТА ХМЕЛЬОВСЬКОГО

paste3Адам Іларій Хмельовський народився у збіднілій поміщицькій родині. Мама присвятила сина Богові під час паломництва, коли той мав шість років. Батьки незабаром померли, отож Бог залишився єдиним опікуном Адама.

Хлопчик виховувався в кадетському корпусі в Петербурзі, потів навчався у Варшаві, зрештою в Пулавах, де разом з іншими студентами сільськогосподарчо-лісничого інституту взяв участь у Січневому повстанні. Був поранений, оперований у польових умовах, кульгав решту життя. Потрапив у полон, а потім, стараннями родичів, виїхав із царської Росії. Судячи з історичних даних, до совєтів у Росії панувала повна демократія: аби уникнути переслідувань за участь у повстанні, юнака відпустили геть подалі з очей, у Париж, потім у Бельгію, навчатися малювання.

» Переглянути

Koronka do św. Antoniego z Padwy

Koronka-do-Św.-Antoniego-z-PadwyKoronka do świętego Antoniego składa się z 13 Ojcze nasz, 13 Zdrowaś Maryjo i 13 Chwała Ojcu. Przed każdym Ojcze nasz odmawia się krótką modlitwę na pamiątkę 13 przywilejów, czyli łask szczególnych, które święty Cudotwórca otrzymał od Pana Boga. Te przywileje opiewa hymn do świętego Antoniego „Si quaeris” („Jeśli pytasz o cuda”) ułożony przez serafickiego doktora świętego Bonawenturę.

 

Koronka ta także służyć może jako nabożeństwo trzynastodniowe w celu przygotowania się do uroczystości świętego Antoniego.

– Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.
– Boże wejrzyj ku wspomożeniu memu.
– Panie. Pospiesz ku ratunkowi memu.
Chwała Ojcu…

» Переглянути

МОЛИТВИ ДО СВЯТОГО АНТОНІЯ

Неустанна молитва до Св. Антоніяantoni
“Благословенний Бог у Своїх ангелах і Своїх Святих”

О Святий Антонію, найлагідніший зі Святих, Твоя любов до Бога і ласкавість до Його творінь вчинила Тебе гідним ще на землі посідати чудесні дари. Заохочений цією думкою, благаю Тебе, випроси для мене в Бога ласку (назвати її). О Св. Антонію, Твоє серце завжди було повним любові до людей, передай це моє прохання до вушка солодкого Дитятка Ісус, який часто перебував у Тебе на руках, і вдячність мого серця буде завжди для Тебе.
Амінь

» Переглянути

АНТОНІЙ ПАДЕВСЬКИЙ

imagesСеред всіх святих Антоній Падевський найбільш популярний, бо має найбільше число почитателів, але, як це не парадоксально, про нього найменше знають.

Його оточує безліч легенд: зроблені ним за життя чудеса незліченні, проте його почитателі насилу могли б розповісти хоча що-небудь.

Церква назвала його «євангельським доктором», але чи хтось знає сьогодні його «Недільні проповіді», що принесли йому це звання?

Його називали «Батьком науки, Світлом Італії, Вчителем життя, Сонцем Падуї», але лише небагато могли б пояснити причини настільки гучних титулів.

» Переглянути

ПАЛОМНИЦТВО В ЛЕТИЧІВ

XXIII паломництво вірних до Санктуарію Матері Божої Летичівської

ДОРОГОЮ БОЖОГО МИЛОСЕРДЯ

 images

 

  1. Паломництво – це вираз віри, покути. Щоденно беремо участь у Євхаристії, молитві, прославляємо Господа співом.
  2. Реєстрація паломників відбудеться 07.2016від 6.30 год. біля Кафедрального Собору у Кам’янці-Подільському. Служба Божа о 7.00. Вихід о 8.00.
  3. Паломники, які приїжджають 30.06.2016 до Кам’янця-Подільського, мають заздалегідь повідомити про це організаторів, щоб приготувати нічліг.

» Переглянути

Відпуст у костелі Святої Трійці в Окопах

_DSC1759_DSC1845

22 травня у день Святої Трійці у с. Окопи Тернопільської області відбулася урочиста Служба Божа з нагоди парафіяльного відпусту. Участь у цій події взяли і парафіяни кафедрального костелу святих Апостолів Петра і Павла. Перед початком Божественної Літургії відбулася процесія та урочисте входження в храм парафіян на чолі з єпископом Леоном Дубравським.

» Переглянути

Свята Маргарита Марія Алякок

1017-SANTA-MARGARITA-MARIA(1647–1690)

Маргарита народилася 22 липня 1647 р. в Бургундії (Франція). Коли їй було лише чотири роки дала довічну обітницю чистоти. Її батько був нотаріусом і суддею. Він помер, коли Маргариті було 8 років і її відправили до колегії кларисок в Шароль. Однак, важка хвороба змусила її повернутися додому. Вона багато вистраждала він владного дядька і сварливих тіток, яким її віддали на виховання. Хвороба тривала чотири довгих роки. Дитина в ній досягла духовної зрілості. Її не приваблював світ, натомість дівчина мала великий голод за Богом. Вона гаряче прагнула присвятити себе служінню Богові, проте мусила допомагати в будинку своїх опікунів. » Переглянути

Найсвятіше Серце Ісуса Христа

8_2Свято Найсвятішого Серця Ісуса відзначається в першу п’ятницю після свята Тіла і Крові Христових.

Перші свідчення вшановування Серця Ісуса, як символу любові до людей, виявляються не раніше XI століття, зокрема, згадування про нього є в працях Ансельма Кентерберійського і Бернарда Клервоського. Шанування Серця Ісуса стало одним з аспектів уваги, що підсилювалася в Середні Віки, до Страстей Христових. У XIII–XIV століттях Пресвяте Серце згадується в черниць із містичним досвідом Гертруди Хельфтської і Мехтільди Магдебурзької. Наприкінці XVI століття традицію шанування Серця Ісуса прийняв Франциск Салезький, заснований ним орден візитанток згодом став центром культу Святого Серця.

» Переглянути

У Кам᾽янці-Подільському відкрили санктуарій Ісусового Серця

с. Юлія Заводовська
Леон Дубравський

«Щиро радіючи з розвитку культу Серця Ісуса у Кам᾽янець-Подільській дієцезії, покровительству якого вона довірена, а також відповідаючи на прохання о. Ришарда Ґловацкого ТChr, генерального настоятеля Товариства Христового для закордонної Полонії, та вельмишановного настоятеля парафії о. Єжи Молєвского ТChr, оголошую парафіяльний храм Пресвятого Серця Ісуса санктуарієм».

 

» Переглянути

1 2