Monthly Archives: Березень 2016

Казка. Маленьке добре серце або легенда про шишкаря

stock-illustration-61553438-птиц-чайкам-силуэт-в-розовые-лучи-фон-закат-рассвета 

Давно-давно, в далекій теплій країні, що зветься Палестиною, жила сіра пташка. Не мала вона ні чудового голосу, ні гарного пір’ячка, але мала вона маленьке добре серце. Це все, що дав їй Господь.

Настала чудова весна. Пташка прилетіла в садок, де росли пишні троянди. У садку їй дуже сподобалося і вона звила собі там гніздечко.

» Переглянути

З щоденника Св. с. Фаустини Ковальської

ФаустинаПостійним зусиллям моїм є випрошувати милосердя для світу. Тісно поєднуюся з Ісусом і стаю як жертва благальна за світ. Бог мені не відмовить ні в чому, коли Його благаю голосом Сина Його. Моя жертва є нічим сама по собі, але коли її поєдную з жертвою Ісуса Христа, то стає всемогутня і має силу перепрошення гніву Божого. Бог любить нас в Синові Своєму, болісна мука Сина Божого є постійним пом’якшенням гніву Бога (Щ. 482).

Коли с. Фаустина була в лікарні 1936 р.

«Уночі я раптово прокинулася і пізнала, що якась душа просить мене помолитися за неї і що їй дуже потрібна молитва. Коротко, але від усієї душі я просила в Господа ласки для неї. На другий день десь по дванадцятій,

» Переглянути

Про Воскресіння

MaLFCh5Pxh0

Розмова Петера Завальда у 1996р.

з Йосифом Рацінгером

а нині Папа Бенедикт XVI

— Протягом двадцяти чотирьох годин Воскресіння було визнано фактом. Того ранку всі мешканці Єру­салима відчували дивне гарячкове збудження. Спершу затряслася земля. Потім три години тривала піщана буря і чергові струси. Коли жінки принесли звістку про порожній гробівець, учні вирішили, що це пусті балачки. Вони не повірили. Але ввечері будь-які сум­ніви розвіялися — принаймні в апостолів. Двоє з них по дорозі до Емауса зустріли Ісуса, який дав їм себе впізнати. Так розпочалася історія християнства.

— Питання, наскільки швидко мешканці Єрусалима прийняли звістку про всю цю подію, нехай залишить­ся відкритим. Закінчення Євангелія від святого Матвія свідчить, що дехто мав сумніви ще й після великої останньої появи Ісуса на горі в Галілеї. Розп’ятий воскрес і сказав: «Дана Мені всяка влада на небі й на землі». Новина про Воскресіння завжди супроводжу­валася сумнівами, які намагалися її підважити, хоча це всепереможна новина, і вона перемагає скептицизм.

» Переглянути

Чашу, яку дав Мені Отець, – чи не мав би Я її пити?

x1TtZ-a8VG4«Ось це знаки Божої муки:
Жовч, плювки, тростина, оцет,
Цвяхи і залізний спис,
Що ним бік святий пробито;
Випливають з нього кров і вода…»
 

 Йн 18, 1-19, 42

Так оспівує Муку Господню гімн з бревіарію. Ці слова повторюють уста і серце людини, наказують бачити цю муку: молитву в Гетсиманському саду і кривавий піт, ув’язнення, несправедливий суд, бичування, хресну дорогу, розп’яття, три години конання…

» Переглянути

АДОРАЦІЯ ПРЕСВЯТОГО ТАЇНСТВА

ВЕЛИКИЙ ЧЕТВЕР 31248xl

18:00   Літургія Господньої Вечері
21:00     Легіон Марії

ВЕЛИКА П’ЯТНИЦЯ

8:00   Адорація в тиші
9:00   III Орден св. Франциска
10:00      Домашня Церква
11:00    Молитовні групи Розарію
12:00    Адорація в тиші
13:00     Легіон Марії
14:00   Рух Назаретських Родин
15:00 Матері в молитві
16:00 Молодь та діти
16:30 Адорація в тиші

» Переглянути

Бог і Світ.Таїнства християнської віри.

z6sAhak4q_MРозмова Петера Завальда у 1996р.

з Йосифом Рацінгером

а нині Папа Бенедикт 16.

 

ІНЦІ — Мука Ісуса Христа

— Така людина, як Ісус Христос, не могла не викликати сенсації: Він провокував усе суспільство. Коли пророк із Назарету виступив публічно, Його привітали вигу­ки радості, але водночас почалися знущання і пере­слідування. Представники існуючого ладу, як правило, вбачали у вченні й особі Ісуса загрозу для своєї влади. Фарисеї й первосвященики почали полювати на Нього, Його життя опинилося під загрозою. При цьому мука явно була елементом Його заклику, бо сам Христос по­чав попереджати учнів про своє страждання і смерть. «Через два дні, — попередив він під час пасхальної ве­чері, — Людський Син буде виданий на розп’яття».

» Переглянути

ХРЕСНА ДОРОГА ВУЛИЦЯМИ СТАРОГО МІСТА

????????

 

Дорога Хресна,— дорога болю,— до неї збіглись наші шляхи, щоб на Голготі поруч з любов’ю на Хрест підняти свої гріхи!

Сердечно запрошуємо Вас разом з вірними Вашої конфесії на спільну молитву Хресної Дороги – Дороги Страждань Господа Ісуса Христа, яка відбудеться у п’ятницю, 18 березня 2016р. (початок – о 17.00, на Троїцькій площі).

» Переглянути

ДІЄЦЕЗІАЛЬНА АДОРАЦІЯ

14 березня – Понеділок ustanowienie

АДОРАЦІЯ ДЛЯ ВСІХ ПАРАФІЯН

Відповідальні за адорацію:
08:00 – служба Божа
09:00 – ІІІ Орден святого Франциска
10:00 – Молитовні групи Живого Розарію
11:00 – Caritas
            рух “PRO LIFE – За життя”

» Переглянути

Хто з вас без гріха, нехай перший кине в неї камінь…

 

792Коли фарисеї привели до Ісуса жінку, яку вони зловили на перелюбі, то ними не керувала в той момент горливість за Право, але ненависть до Ісуса. Вони були готові навіть вбити людину, аби лише помститися Ісусові, доказати, що Він не правий, що лише вони знають, як має бути правильно. Фарисеї знали, що якщо Ісус скаже відпустити жінку, то Він тоді порушить Закон, але якщо скаже каменувати, то втратить симпатію своїх слухачів.

» Переглянути

10 заповідей спокою Івана Павла ІІ

1308474638_istorii11. Саме цей день я хочу прожити, не намагаючись одразу вирішити всі життєві проблеми.
2. Саме сьогодні зважатиму на свою поведінку: буду привітним до людей, не буду критикувати, виправляти чи вдосконалювати нікого, окрім себе.
3. Саме сьогодні буду щасливим, усвідомлюючи, що я створений для щастя не тільки у вічності, але й тепер. Є лише один світ.

» Переглянути

1 2