Monthly Archives: Лютий 2016

24 години для Господа

24 години для Господа

 4 – 5 березня

17.00. Хресна дорога для дітей

17.30. Служба Божа для дітей

19.00. Виставлення Пресвятих Дарів. Адорують священики та сестри.

21.00. Францисканці

23.00. Молодь

01.00. Домашня Церква

03.00. Священики та сестри

04.00. Легіон Марії

06.00. Парафія Жовтневе

08.00. Служба Божа

09.00. Виставлення Пресвятих Дарів. Адорують апостольство доброї смерті

11.00. Розарієві кола

13.00. Матері в молитві

15.00. Закінчення виставлення та благословення

15.30. Реколекційна наука для дітей

16.00. Служба Божа для дітей та молоді

ВЕЛИКОПІСНІ РЕКОЛЕКЦІЇ

 

3-6 БЕРЕЗНЯ 2016 р.pst8ferVc1g

В КАФЕДРАЛЬНІЙ ПАРАФІЇ СВ. АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА

 

ЧЕТВЕР 03.03

18:00 Хресна Дорога

–Служба Божа з реколекційною наукою для молоді

 

П’ЯТНИЦЯ 04.03

08:00 Служба Божа з реколекційною наукою

  • Хресна Дорога

17:00 Хресна Дорога для дітей

  • Cлужба Божа з реколекційною наукою для дітей

СУБОТА 05.03

08:00 Служба Божа з реколекційною наукою

15:30реколекційна наука для дітей

16:00 Служба Божа для дітей та молоді

  • після Служби Божої реколекційна наука для молоді

НЕДІЛЯ 06.03

08:30Служба Божа з реколекційною наукою

12:00 Служба Божа з реколекційною наукою

16:00 Служба Божа з реколекційною наукою

 

 

 

Гріх захланності і блаженство тихих

Захланність, як і гордість, не є конкретним грі­хом вчинку. Це своєрідна життєва постава, яка своїми коріннями сягає в поставу гордості, що більше, — є одним з її проявів. Зазвичай ми не ба­чимо внутрішнього зв’язку між ними, тому що за­хланність у своїх найпростіших формах проявля­ється як дуже примітивна постава, що принижує захланну людину в очах ближніх і не дозволяє їй гордитися або вивищувати себе над іншими. Але коли захланність розгорне свої крила, то тоді поба­чимо її як рідну дочку гордості. Щоби зрозуміти внутрішній зв’язок між захланністю і гордістю, слід повернутися до характеристики гордості, яку я описав у попередньому розділі.

  » Переглянути

Dzień z życia bp. Jana Olszańskiego. День з життя єп. Яна Ольшанського

Scenka młodzieży PKOS w Kamieńcu Podolskim. Fragment 1
św. pamięci bp. Jana Olszanskiego, ktòry prowadził swoją pracę w diecezji Kamienieckej w ciężkich latach czasòw Związka Radzickiego.
Сценка молоді ПКОТ в Кам’янці Подільському. Фрагмент 1.
Святої пам’яті єп. Яна Ольшанського, котрий провадив свою працю в дієцезії Кам’янецькій в важких роках часів Радянського Союзу.

23 лютого. Річниця пам’яті єпископа Яна Ольшанського

bp_-Jan-OlszańskiМайбутній священик та єпископ Ян Ольшанський народився 14 січня 1919 р. в Гутиську Бродському на Тернопільщині (тоді ще в Східній Малопольщі). Закінчив місцеву школу, вступив до гімназії в Бродах, а 27 травня 1938 р. отримав атестат зрілості. Одразу ж вступив до Духовної семінарії латинського обряду у Львові. Одночасно навчався на теологічному факультеті Університету Яна Казимира. Та вже через рік семінаристів чекали важкі випробування: у грудні 1939 p., коли почалася Друга світова війна, а Львів перейшов до Рад, частина викладачів, побоюючись нового режиму, виїхала на Захід, а студентів виселили з приміщення семінарії, в якому розташувався радянський державний медінститут.

» Переглянути

Паломництво мощей блаженної Марти Вєцкої у Кам’янець-Подільській дієцезії

Марта-Вєцка-700x450У Кам’янець-Подільській дієцезії 21 лютого розпочинається перегринація мощей блаженної Марти Вєцкої.

Першими реліквії блаженної зустрінуть вірні у Летичеві. Перегринація триватиме до 30 травня, літургійного спомину блаженної Марти, й урочисто завершиться також у санктуарії Летичівської Богородиці.

Протягом цих місяців мощі блаженної відвідуватимуть парафії Хмельницької та Вінницької областей.

» Переглянути

Gorzkie Żale

Gorzkie Żale

(tekst + nuty:  Gorzkie_zale_751518_1)

1fUp8zUxMbs

Gorzkie Żale to popularne nabożeństwo pasyjne, połączone z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym. Pochodzi ono z początków XVIII w. – po raz pierwszy odprawiono je w 1707 r. Jego tekst zachował oryginalne, staropolskie brzmienie.

Co ciekawe, struktura tego nabożeństwa opiera się na strukturze dawnej Jutrzni. Składają się z trzech części, rozpoczynają się Zachętą (lub Pobudką – analogia do współczesnego Wezwania) i wzbudzeniem intencji (czytanie). W każdej części znajduje się hymn i dwie pieśni (dziś w Jutrzni są dwa psalmy i pieśń ze Starego Testamentu).

Gorzkie Żale dzieli się na Zachętę i trzy części. W każdą niedzielę Wielkiego Postu odprawia się jedną część:

  » Переглянути

Молитва св. Фаустини Ковальської про благодать милосердя до ближніх

Mercy_ImageСкільки разів вдихнуть мої груди, скільки разів вдарить моє серце, скільки разів запульсує моя кров, стільки тисяч разів прагну прославляти Твоє милосердя, о Пресвята Трійце.

Я  хотіла  б  сама  стати  Твоїм  милосердям і бути Твоїм живим образом, о Господи. Нехай ця найбільша ознака Бога – несповідиме Його милосердя – через моє серце й душу перейде до ближніх.

Господи, допоможи мені, щоб мої очі були милосердні, щоб я ніколи не підозрювала й не осуджувала за зовнішніми ознаками, але бачила те, що найкраще в душах ближніх і приходила до них із допомогою.

» Переглянути

Гріх

00459414Гріх — поняття багатозначне. Він присутній на багатьох рівнях духовного життя і спотворює його. На кожному рівні духовне життя проявляється по-своєму, також і гріх приймає різні форми. Коли говоримо про гріх, то, насамперед, маємо на увазі думки, слова і вчинки, якими порушуємо Божі За­повіді. Саме з цього сповідаємося, і нам здається, що це вичерпує нашу гріховність.

Святе Письмо часто говорить про гріх як про своєрідну дійсність, що існує поза думками, сло­вами і вчинками. » Переглянути

1 2