ХРЕСНА ДОРОГА ВУЛИЦЯМИ СТАРОГО МІСТА

????????

 

Дорога Хресна,— дорога болю,— до неї збіглись наші шляхи, щоб на Голготі поруч з любов’ю на Хрест підняти свої гріхи!

Сердечно запрошуємо Вас разом з вірними Вашої конфесії на спільну молитву Хресної Дороги – Дороги Страждань Господа Ісуса Христа, яка відбудеться у п’ятницю, 18 березня 2016р. (початок – о 17.00, на Троїцькій площі).

З давніх-давен вірні проходили в Єрусалимі ту дорогу, йдучи якою, Спаситель ніс тяжкий хрест, та роздумували над Його стражданням. Святе Письмо не вказує докладного шляху Хресної Дороги. Лише дев’ять з чотирнадцяти символічних зупинок мають свою підставу у євангельських описах про страждання Христа. Перші християни з великого шаною огортали ці святі місця в Єрусалимі.

Паломники, які йшли на прощу в Єрусалим, від самого початку прагнули не лише оглядати місця, по яких ходив Спаситель, але намагалися взяти участь у переживаннях Христа. Вже у IV ст. у Єрусалимі існував хресний хід у Вербну Неділю і в ніч з Великого Четверга на Велику П’ятницю.

Християни, які збираються біля підніжжя хреста, виражають тугу за єдністю з Богом Отцем. Христові рани є ліками на поділене християнство. Кров і вода, що витекли з пробитого серця Господа нашого Ісуса Христа, заповідають Божу благодать, яка довершить справу об’єднання християн. Під натхненням Святого Духа хочемо прагнути, тужити і молитися про дар єдності у Христі усіх християн, а також прагнемо просити за мир та єдність в Україні у цей складний напружений час.

Траса хресного ходу.

Троїцька площа

І. Церква Св. Трійці, Зарванська вулиця

ІІ. Училище культури

III. Башта Стефана Баторія, Татарська вулиця

IV. Церква свв. Апостолів Петра і Павла

V. Руїни церкви Казанської Божої Матері

VI. Кафедральний костел свв. Апостолів Петра і Павла

 VII. Будинок ратуші, Старобульварна вулиця

 VIII. Церква Успіиня Діви Марії

IX Церква св. Йосафата, Вірменський Ринок

 X. Будинок консисторії, Вірменська вулиця

 XI. Руїни вірменської церкви, вулиця Іоанна-Предтечі

 XII. Фундаменти Іоанно-Предтеченської церкви, Вірменська площа

XIII. Швейна фабрика, Домініканські вулиця

 XIV. Костел св. Миколая.

 

Залишити відповідь