Паломництво з Кам’янця-Подільського до Летичівської Богородиці

letychiv

Фото: ua.worldmapz.com

Паломництво – це подорож, сповнена молитви, різних труднощів, гостинності інших людей, а також взаємного свідоцтва віри. Паломництво – це добрі реколекції для нас.

Паломнику необхідно мати відповідний стан здоров’я, щоб подолати щодня відстань 30 км; бути скромно одягненим (плечі та живіт у дівчини повинні бути закритими залишати за собою порядок на місцях відпочинку та нічлігах.

Паломник бере з собою: відповідне взуття на різну погоду (спеку, дощ, болото). В жодному випадку на високій підошві чи «шльопанці» щось на голову від сонця. ложку тарілку (глибоку) і кружку. два звичайні бинти, один еластичний. особи, які приймають особисті ліки повинні обов’язково взяти їх з собою. ковдру, або спальний мішок, карімат. хто має можливість, може взяти з собою намет.

Паломники, які приїзджають 30.06.2015 до Кам’янця Подільського на нічліг, мають також заздалегідь повідомити про це організаторів.

Реєстрація паломників 01.07.2015 від 6.30 біля кафедрального собору. Служба Божа о 7.00. Вихід о 8.00.

Для покриття коштів пов’язаних з паломництвом потрібно внести 120 гривень, друга особа з сім’ї 80 гривень наступні особи з сім’ї не платять. Особи, які приєднуються пізніше, нехай розділять ту суму, яка їх зобов’язує на 5 днів, і отримають ту суму, яку мають вплатити. Хто не спроможний вплатити вказану суму – прохання звернутись до організаторів.

На урочисту вігілійну Службу Божу з участю паломників запрошуються також усі бажаючі.

Дуже просимо подати кількість учасників паломництва організаторам: +380672325926 – о. Роман Пархомцев, +380675382093 – о.Олександр Коцюр.

Залишити відповідь