ПАЛОМНИЦТВО ДО ЛЕТИЧІВСЬКОЇ БОГОРОДИЦІ

let

Дорогі паломники!

1 липня ми знову вирушимо у радісну мандрівку до санктуарію Летичівської Богородиці. 2015-ий рік – це рік Богопосвяченого життя, тому під час нашої подорожі ми зможемо ближче познайомитися з великими святими, через котрих Господь відновлював Свою Церкву. Перед початком паломництва хочу пригадати декілька важливих інформацій:

1. Паломництво – це реколекції в дорозі. Тому в дусі радості, покути і поваги необхідно дотримуватися всіх пунктів програми. Одягаємося зручно, але скромно. Не йдемо купатися на річку. Не вживаємо алкоголю і не палимо цигарок!!! За недотримання порядку паломник може бути відправлений додому із відповідним повідомленням Настоятеля.

2. Вирушаємо 1 липня о 8-00 з Томашполя і приходимо 5 липня ввечері до Летичівської Святині, де о 19-30 відбудеться Вігілійна Літургія з участю усіх паломників. Урочиста Літургія відпустова відбудеться 6 липня о 11-00 год.

3. Щоб вирушити у паломництво, потрібно бути здоровим. Щоденно проходимо близько 30 км, незважаючи на погоду. Встаємо дуже рано, харчуємося скромно. Досвід показує, що набагато легше йти в паломництві, якщо раніше підготуєш свої ноги, а тому за декілька тижнів перед паломництвом варто походити, регулярно збільшуючи відстань, розраховуючи так, щоб за день – два до паломництва пройти без перерви 15 – 20 км.

4. Обов’язково потрібно взяти: теплий одяг на випадок зміни погоди, 2 пари зручного, розходженого взуття, головний убір, плащ від дощу, миску кружку та ложку, розарій, ручку та декілька чистих аркушів паперу. Хто має можливість, нехай візьме спальний мішок і каримат.

5. Крім особистих речей кожен паломник обов’язково повинен мати 2 еластичні бинти, а тих людей, що приймають ліки, дуже просимо не забути взяти їх з собою.

6. На організаційні витрати кожен паломник при реєстрації вносить 120 гр. Якщо ж із сім’ї йде декілька осіб, то перша особа платить повну суму, друга – 80 гр., а наступні члени сім’ї йдуть безкоштовно.

7. Діти до 12 років мусять обов’язково мати індивідуального опікуна, а молодь від 13 до 18 років – дорослого керівника групи, принаймні одного на 10 чоловік.

8. Кожен повинен записатися у свого Отця Настоятеля до 25 червня – це стосується також тих, котрі планують приєднатися у наступні дні паломництва.

9. Кожна парафія нехай зробить свій парафіяльний транспарант, емблему або прапор. Це буде візитка вашої парафії. Приготуйте також презентацію – тобто розповідь про свою парафію, спільноти, які в ній є чи щось цікаве з життя вашої парафії.

10. Паломникам потрібно прибути 30 червня на 18-00 до Томашполя.

о. Олександр Оріховський

Залишити відповідь