“Miasteczko modlitewne” Літні реколекції Руху Чистих Сердець Забава, республіка Польща.

Літні реколекціїЗ 27.07. по 02.08 в Забаві, біля Тарнува, відбулися реколекції для молоді, покровителькою яких є бл. Кароліна Кузка. Діти з Руху Чистих  Сердець (Кам’янець –Подільська дієцезія) мали можливість пережити неймовірні дні в  Miasteczko modlitewne.

Цьогорічна зустріч відбулася під гаслом «Listy do K». Зустрічі в групах, незабутні конференції о. Stanisława Kłysia, темою яких були листи до Церков з Апокаліпсису. Хресна дорога слідами бл. Кароліни торкнулася дитячих сердець. Поїздка в Реабілітаційний центр в Ядовники, де відбулися інтеграційні дійства з молоддю з особливими потребами, залишиться в їхніх серцях назавжди.

Відновлення хрещення в костелі св.Юзефа, де христили бл. Кароліну, ще раз нагадало нам видимий знак невидимої Божої благодаті, що саме через хрещення залежить наше спасіння.

2 серпня ми святкували день народження бл. Кароліни. Єпископ Andrzej Jeż відправив Святу Месу на якій також був присутній голова Rady Krajowej Rady KSM – Patryk Czech.

Унікальність цих днів була підкреслена гала-балом з нагоди 10 ювілейного Miasteczkа modlitewnego. Різноманітні конкурси, шалені танці, обрання короля і королеви балу викликали неймовірні враження в наших дітей.

Найбільше нас торкнулися свідоцтва юнаків та юначок, в яких вони розповідали про нечистоту, що була присутня в їхньому житті і теперішню присутність Бога. Дівчата і хлопці мали можливість одягнути на палець перстень, чим свідчитимуть іншим про свою чистоту серця, душі, тіла і любов до Бога.

Дякуємо Богу та організаторам цієї поїздки, що дали нам можливість серцем пережити цей час у Miasteczku modlitewnemu. Прошу за заступництвом бл. Кароліни, щоб Господь доторкнувся до кожного серця. Я вірю, що зерно яке засіяв Господь під час реколекцій, обов’язково принесе добрі плоди.

Блаженна Кароліна – молись за нас!

Залишити відповідь