Паломництво Кам’янець-Подільський — Летичів

 

XХV ювілейне паломництво до Летичівської Богородиці
1 – 6 липня 2018 р.

 

Паломництво — це подорож, сповнена молитви, різних труднощів, гостинності інших людей, а також взаємного свідчення віри.

Паломництво — це хороші реколекції для нас.

Тема паломництва: Марія Цариця Миру.

Паломнику необхідно: – мати відповідний стан здоров’я, щоби долати щодня відстань у 30 км; – бути скромно одягненим (плечі та живіт у дівчини мають бути закритими); – залишати за собою порядок на місцях відпочинку та нічлігах. Паломник бере з собою: – відповідне взуття на різну погоду (спеку, дощ, болото). В жодному разі не на високій підошві й не «шльопанці». – накриття на голову від сонця. – ложку, тарілку (глибоку) і кружку. – два звичайні бинти, один еластичний. – хто вживає ліки, повинні обов’язково взяти їх із собою. – ковдру або спальний мішок, каремат. – хто має змогу, бере з собою намет.

Паломники, які приїжджають 30.06.2018 до Кам’янця-Подільського на нічліг, мають також заздалегідь повідомити про це організатора.

Реєстрація паломників 01. 07. 2018 від 6.30 біля кафедрального собору.

Служба Божа о 7.00. Вихід о 8.00.

Для покриття коштів, пов’язаних із паломництвом, потрібно внести 130 гривень з особи; друга особа з сім’ї сплачує 70 гривень, наступні члени сім’ї не платять. Ті, хто приєднуються пізніше, нехай розділять суму, яка їх зобов’язує, на 5 днів, і отримають суму, яку мають вплатити (хто неспроможний виплатити вказану суму, прохання звернутись до організаторів.)

5 липня 2018 р. о 20.00 — урочиста вігілійна Служба Божа з участю паломників. Запрошуються також усі охочі.

До 24 червня потрібно подати кількість учасників паломництва організатору: +380966767279 о. Микола Лучинський  

Залишити відповідь