Нові спільноти Живого Розарія .

Хочемо спільно подякувати Господу Богові за нові Спільноти Живого Розарія які народились в нашій парафії на честь 100 річниці об’явлень Матері Божої Фатімської:Результат пошуку зображень за запитом "люрдська мати божа"

Спільнота міністрантів – Святого Домініка Савіо. 

Результат пошуку зображень за запитом "люрдська мати божа" 

Яка молиться про Боже благословення для всіх дітей та міністрантів, про дар миру для нашої Батьківщини, дар віри, надії, любові для цілої Церкви, та потрібні дари для всіх покликаних до священства та про нові покликання.

Під час Першого марійського свята Непорочного Зачаття Домінік всеціло присвятив себе Пресвятій Богородиці молитвою, що самостійно списав на невеличкому клаптику паперу, — «Маріє, дарую Тобі моє серце: вчини, щоби воно завжди було Твоїм. Ісусе, Маріє, будьте завжди моїми добрими друзями; але, будьте ласкаві, зробіть, щоби я помер раніше, аніж мав би нещастя поповнити бодай один гріх».

Спільнота дівчат – Матері Божої Фатімської.

imgres 

Яка молиться про Боже благословення для всієї молоді , про дар помноження віри, надії, любові для кожної молодої людини, про дар збереження чистоти серця, та подолання страху в розпізнані покликання до священства та богопосвяченого життя.

Діва Марія є найдосконалішим взірцем віри, бо Вона повірила, що « нічого немає неможливого в Бога » (Лк.1,37) і змогла прославити Господа: « Велике бо вчинив мені Всемогутній, і Святе Його Імя » (Лк.1,49). Перше чудо Ісус вчинив на прохання Марії – « коли не вистачило вина, Мати Ісуса каже Йому: вина не мають » (Ів.2,3), « що скаже Він вам, те зробіть » (Ів.2,5).

Спільнота жінок – Матері Божої Люрдської

Title

Яка молиться про дар збереження життя, для усіх зачатих дітей, про дар віри, чистої любові та надії, для дітей, молоді та цілого людства. Просимо у Господа дар Милосердя, поєднання  та дар спасіння для усього світу. Про дар вірності у родинах.

Католицька Церква особливим чином вшановує Марію, тому що Її особливим чином вшанував Бог через Ісуса Христа. Отець у Своєму Царстві визначив різну славу для людей, пов’язану з їх місцем у плані спасіння. про це образно пише Святий Павло: « Є тіла небесні і тіла земні, й інакший блиск небесних, інакший же блиск земних. Інакший блиск сонця, інакший блиск місяця, інакший блиск зір, ба навіть зоря від зорі різниться блиском » (1Кор.15,40-41).

Отже, ми дивимось на Марію не так, як на Бога, не так як на Ісуса Христа, Котрий є «Сонцем Праведності»: адже Марія не є Богом, не є четвертою особою Трійці, вона – людина, жінка. Проте серед людей, спасенних Ісусом Христом, Марія посідає перше місце, має найбільшу славу, оскільки її участь у Божому плані спасіння людства була унікальною.

Особливе місце Марії у справі спасіння людства полягає не тільки в тому, що Вона є Матір’ю Бога та найдостойнішою ученицею Свого Сина, але також і в тому, що Бог призначив Їй завдання бути Матір’ю Церкви та всього людства, покликаного до спасіння в Ісусі Христі. Сам Ісус доручив їй це завдання, коли вона стояла під Його хрестом. Апостол Іван у цьому епізоді Євангелія є прообразом, тобто реальною, але одночасно і символічною особою, яка означає усю Церкву і людство « Бачивши Ісус Матір і біля неї учня, що стояв, – а його ж любив Він, – мовить до матері: Жінко, ось син твій. А тоді й до учня мовить: Ось матір твоя. І від тієї хвилини учень узяв її до себе » (Ів.19,26-27).

Спільнота Чоловіків – Святого Йоана Павла ІІ

Результат пошуку зображень за запитом "люрдська мати божа" 

Яка молиться про подолання  неправди та корупії, для нашої держави, про Божий захист для наших дітей , про дар збереження  віри , надії, та любові у родинах, про дар миру.

Материнське заступництво Марії веде до прийняття всіма людьми Ісуса як свого Спасителя і Господа, до формування у віруючих образу Божого Сина.

Для Церкви Марія є не тільки Матір’ю, в котрої вона постійно просить заступництва, але також зразком християнського життя та образом всієї Церкви, котра, як Марія, є одночасно Непорочною Дівою та плідною Матір’ю та котра іде дорогою до повного спасіння, яке осягнула Марія. На цій дорозі завдяки Божій милості допомагають нам Діва Марія, Мати Церква та усі святі.

Католицька Церква вірує, що Марія і нині продовжує виконувати своє материнське завдання у Небі, де перебуває з душею і тілом. Оголошений Папою Римським Пієм ХІІ догмат про Успіня Пресвятої Діви Марії говорить, що «Непорочна Богородиця після закінчення земного життя була взята з тілом і душею до Небесної Слави». Цей догмат, тобто правда віри, підтвердив те, у що християни вірили протягом віків. Традиція, переказувана в Церкві з покоління на покоління, сягаюча апостольських часів, проголошувала, що «Марія померла в оточенні апостолів і була покладена в гробі. Коли пізніше її гріб відкрили, виявилося, що він порожній. І тоді апостоли зробили висновок, що її тіло було взяте до Неба. Господь Ісус не хотів, щоб Його Мати мала хоч найменший гріх і тому Він обдарував її привілеєм Непорочного Зачаття. Не хотів також, щоб її Непорочне тіло розклалось після смерті, так як це робиться з кожним людським тілом після смерті. І тому Марія з душею і тілом була взята до Неба. Це є офіційна наука Католицької Церкви.

Благословенну Діву Марію величаємо в Церкві як Заступницю, Сподвижницю, Посередницю та Помічницю. Вона заступається перед Богом за нами, опікується нами, своїми дітьми. Вона провадить нас до Ісуса та може випросити у Нього все, про що Її попросимо.

Слід зазначити, що протягом історії існування Церкви було багато приватних об’явлень Матері Божої. Найвідоміші з них – це об’явлення в Лурд (Франції), у Фатімі (Португалії), де Матір Божа закликає людство до навернення.

Залишити відповідь