МОЛИТОВНІ НАМІРИ СВЯТІШОГО ОТЦЯ, ДОВІРЕНІ АПОСТОЛАТУ МОЛИТВИ НА 2017 РІК :

molytwa

СІЧЕНЬ- МІСЯЦЬ ПРИСВЯЧЕНИЙ ПРЕСВЯТОМУ ІМЕНІ ІСУСА

Місійний; За всіх християн, щоб вони, вірні вченню Господа, спрямували свої молитви та братерську милість на відновлення повної церковної єдності, співпрацюючи у відповідь на сучасні виклики світу.

ЛЮТИЙ – МІСЯЦЬ ПРИСВЯЧЕНИЙ ПРЕСВЯТОМУ ТАЇНСТВУ ЄВХАРИСТІЇ

Загальний: За всіх людей, які переживають труднощі, особливо за бідних, за біженців та за відкинутих суспільством, щоб вони знайшли притулок та підтримку в наших спільнотах.

БЕРЕЗЕНЬ – МІСЯЦЬ ПРИСВЯЧЕНИЙ СВ. ИОСИФУ, ОБРУЧНИКУ ПРЕСВЯТОЇ ДІВИ МАРІЇ

Місійний: За переслідуваних християн, щоб вони відчули підтримку всієї Церкви, через молитовну та матеріальну підтримку.

КВІТЕНЬ – МІСЯЦЬ ПРИСВЯЧЕ1ІИЙ ТАЄМНИЦІ ВІДКУПЛЕННЯ

Загальний: За молодих людей, щоб вони вміли щедро відповісти на власне покликання, серйозно зважаючи також на можливість присвятити себе Господу у священстві або в богопосвяченому житті.

Липень – місяць присвячений пресвятій крові ісуса христа

Місійний: За наших братів, які віддалилися від вірі, щоб вони, через нашу молитву та євангельське свідоцтво, могли заново відкрити блізкість милосердного Господа та красу християнського життя.

Травень – місяць присвячений пресвятій діві марії

Мсіійний: За християн в Африці, щоб вони дали пророцьке свідоцтво примирення, справедливості та миру, наслідуючи приклад Милосердного Христа.

Червень – місяць присвячений пресвятому серцю ісуса

Загальний: За керівників держав, щоб вони доклали рішучих зусиль для припинення торгівлі зброєю, яка призводить до стількох безневинних жертв.

СЕРПЕНЬ – місяць присвячений святим аі і і телам хранителям

Загальний: За всіх митців нашого часу, щоб через твори, які виходять з їхніх рук, ми всі могли відкрити красу всього створеного.

Вересень – місяць присвячений пресвяттй діві марії страждальній

Місійний: За наші парафії, щоб, живлені місійним духом, вони були місцями передачі віри та свідоцтва милосердя.

 ЖОВТЕНЬ – МІСЯЦЬ ПРИСВЯЧЕНИЙ ПРЕСВЯТІЙ ДІВІ МАРІЇ РОЗАРІЯ

Загальний: За сферу праці, щоб були забезпечені повага та захист прав усіх робітників, а безробітні отримали можливість зробити свій внесок у розбудову спільного добра.

ЛИСТОПАД – МІСЯЦЬ ПРИСВЯЧЕНИЙ СТРАЖДАЮЧИМ ДУШАМ В ЧИСТИЛИЩІ

Місійний: За християн в Азії, щоб, даючи свідоцтво Євангелія словами та справами, вони сприяли діалогу, миру та взаєморозумінню, особливо, щодо людей інших релігій.

ГРУДЕНЬ – МІСЯЦЬ ПРИСВЯЧЕНИЙ НЕПОРОЧНОМУ ЗАЧАТТЮ ПРЕСВЯТОЇ ДІВИ МАРІЇ

Загальний: За людей похилого віку, щоб вони, підтримувані родинами та християнськими спільнотами, співпрацювали своєю мудрістю та досвідом в передачі віри тау вихованні нових поколінь.

 

 

Залишити відповідь