Відбувся день зосередження для жінок та матерів.

 

В суботу 25 березня, саме в День Благовіщення Пресвятій Діві Марії, спільнота Матерів в молитві в Кам’янці Подільському, переживала свій день зосередження, під проводом єпископа Яна  Нємца  і сестри Олени.

SDC12892

Зосередження розпочалось о 14 годині Адорацією, на якій всі дякували за своє життя, за життя своїх половинок і дітей і прославляли Господа в Пресвятих Дарах за найчудовіший дар, яким є життя. Пізніше мала місце конференція, на якій єпископ Ян дуже гарно і доступно поділився біблійними знаннями на тему відмінностей між чоловіком і жінкою, і як ми сучасні люди переживаємо свою статевість задану нам Творцем, як при цьому будуються наші подружні відносини.

Після конференції був час на Агапе із Сестрою Оленою Уршулянкою і ділення свідоцтвами зі свого життя, після чого Сестра розділила нас на дві групи з метою роздумати над фрагментом зі Святого Письма про падіння перших людей і поділитися думками стосовно Божого Слова, або ж дати свідоцтво віри.

На завершення о 18 годині всі мами пережили Святу Месу, яку відправив єпископ Ян. Під час принесення Дарів в жертовний дар були складені декларації про адопцію ненароджених діток.

Слава Господу за цей благодатний час і духовне укріплення!

 

SDC12888

 

 

Залишити відповідь