Спільнота Живого Розарію

Розарій – ніби вінок з троянд, піднесений до ніг Небесної Цариці

 images   iioorr

  Живий Розарій – це спільнота віруючих, що прагнуть своєю молитвою збагачувати духовні цінності, розвивати та зміцнювати свою віру, а також віддавати Богу усі важливі справи Церкви і спільноти, у якій вони живуть.

     У 1826 році француженка Паоліна Жаріко заснувала “Асоціацію Живого Розарію”. Основним завданням нової організації був захист і відродження віри, поглиблення індивідуальної, сімейної та спільної молитви.

У наш час “Живий Розарій” має особливе завдання молитовної підтримки місіонерства. У цьому русі задіяні діти, молодь, дорослі і люди похилого віку. Блаженний Папа Йоан Павло ІІ називав Розарій “скарбницею, котру ще належить відкрити

Кожний ” Живий Розарій ” (молитовна група) складається з 20 чоловік з огляду кількості таємниць Розарію. Кожний учасник на протязі місяця щоденно молиться один десяток Розарію у певних намірах, і, таким чином, щоденно одна група прочитує усі чотири частини Розарію.

Раз на місяць ” Живий Розарій ” збирається на спільну молитву, під час якої повідомляються молитовні наміри на наступний місяць і відбувається обмін таємничками. Кожний ” Живий Розарій ” вибирає якого-небудь святого у якості покровителя і носить відповідну назву.

Окрім цього, учасник ” Живого Розарія ” обіцяє регулярно приступати до Святих Таїнств, брати активну участь у житті парафії, розповсюджувати вшановування Діви Марії, захищати Віру і Церкву, проводжати у останню дорогу та молитися за померлих учасників ” Живого Розарія “.

Згідно рішення Апостольського Престолу від 25 жовтня 1967 р., учасники Живого Розарію мають можливість отримати цілковитий відпуст (прощення кари за скоєні і висповідані гріхи) у визначені урочистості і свята (Різдво Христа, Воскресіння Господнє, Благовіщення, Успіння Пресвятої Богородиці, Марії – Розарієвої, Непорочного Зачаття, Стрітення Господнього) при дотриманні відповідних умов (сповіді, участі у Святій Літургії, прийманні Причасття і молитві у намірах Святішого Отця).

 

Залишити відповідь