ОТРИМАНІ БЛАГОДАТІ ЗА ЗАСТУПНИЦТВОМ СВ. УРШУЛІ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Саркофаг св. Уршулі в Пнєвах

***

Гаряче дякую благословенній Уршулі за допомогу. Її молитва до Бога за нашу родину вчинила так, що тепер даємо собі раду і відчуваємо Божу опіку над нами.

Пишу, як саме допомогла нам мати Уршуля.

Кілька років тому моя донька народила довгоочікуване дитятко. Родину з чогось треба утримувати, але зять, на жаль, не мав роботи, ні з чого їм було жити. Спільно вирішили, що зять поїде за кордон, щоб заробити на життя. Дочка погодилася з зятем в тому, що треба розлучитися бодай на якийсь час. Дивлячись на те все я дуже страждала, як бо ж то – молодий зять, молода донька, немовля – родина повинна бути разом. Скільки спокус чекає на молоде подружжя, якщо кожне буде окремо, сім’я розпадеться. А що буде з дитям? Сказала я їм про це. Що тут поробиш? Виїжджайте разом. Але як? Почали довідуватися – нічого не вийде. Подружжя з дитиною ніхто не випустить за кордон. Що ж робити?

Хтось дав нам образок матері Уршулі з 9-денною молитвою (новенною), порадивши: просіть її про допомогу, про добрі думки, про добрих людей, про розпізнання того, як маєте вчинити, вона стільком людям допомогла, то така свята від клопотів родинних та людських справ.

Розпочали ми новенну всі разом: “Допоможи, мати! Бачиш, як живемо, дай добру пораду, добрих людей”.

І прийшла нам до голови така думка: нехай молоді їдуть разом з дитиною до того кордону, а що буде далі – побачимо. Поїхали. Подивилися собі на річку, на міст, на митників, що перевіряли документи. Боже, дай щоб ми опинилися на другій стороні. Дай людину на допомогу. Бог дав людину. Перейшли через річку. Зараз у іншій країні вже кілька років. Щасливі, разом, працюють, вже їх стало більше.

Мати Уршуля зрозуміла мене та моїх дітей. Просила її, щоб допоміг їм Бог. Мати Уршуло, молись за них. Хай будуть разом. Знаємо, що мати Уршуля сама багато подорожувала, виганяли її з місця на місце, розуміє, що це – візи, митний контроль, біда. Ситий голодного не розуміє, а вона зрозуміла, бо сама опинялася в різних клопотах. Дякуємо тобі, матінко Уршуло.

М.В.2000

***

Повідомляємо, що завдяки матері Уршулі Лєдуховської отримали помешкання вже у 1968 році, хоча мали отримати його не раніше 1970 року.

За благодать, отриману за посередництвом матері Уршулі складаємо сердечне “Богу нехай буде подяка”.

Н.Н.

26.08.1968.

***

Цим хочу повідомити про велику благодать – чудо, якого зазнала від матері Уршулі Лєдуховської.

Справа відбувалась так: багато років я хворіла на неспроможність сечового міхура, тобто страждала нетриманням сечі, особливо вночі, через що кілька місяців кожної ночі тричі міняла постільну білизну. У день беатифікації матері Уршулі, безпосередньо після урочистості, прийшли до мене отці-домініканці й розповіли, що несуть мені благословіння Святого Отця та образок блаженної Уршулі. Дуже мене це втішило, тому коли вони пішли, взяла образок до рук, поцілувала його і озвалася до блаженної Уршулі такими словами: “Свята мати Уршуля, ти зазнаєш сьогодні в небі такої великої радості, благаю тебе, поділися зі мною своєю радістю та зціли мені міхур, який спричиняє мені стільки незручності.” Ці слова, нічого більше, повторювала пополудні щохвилини. І того дня я зцілилася з моєї незручності, вже перша ніч після беатифікації була цілком суха, і донині, хоч минає чотири місяці від тієї хвилини, не намочила жодного прстирадла.

За цю благодать – чудо прагну подякувати матері Уршулі Лєдуховській якнайсердечніше. Маю 85 років, дуже хворію на серце та гіпертонію, а підтримання всього у порядку коштувало мені великих зусиль. Тепер маю спокій.

Г.В.

Познань, 14.10.1983р.

***7d1d2aadec6f93ac5c8b2636f466cd48

Почуваюся зобов’язаним повідомити сестрам про
сповнення нашої спільної молитовної інтенції за
заступництвом вашої матері, блаженної Уршулі, під час
щотижневої новенни. Було то прохання про згоду у нашому
подружжі та повернення до мене дружини і доньки.
Підтверджую, що вони повернулися 21 листопада
нинішнього року після минулорічного процесу розлучення,
п’яти судових розглядів,……… Вдячний за все –

Н.Н.

24.12.1986р.

Було це в травні. В одну із неділь на Святій мессі ксьондз читав про життя блаженної Уршулі і благодаті, які люди отримують за її заступництвом. Я була дуже зворушена і з тієї хвилини почала просити Милосердя Боже через блаженну Уршулю в інтенції моєї дочки, котра опинилась у дуже важкій ситуації на своїй роботі.

Довго не довелось чекати. У останні дні травня моя дочка несподівано довідалася, що може за власний кошт підняти ремісничу справу на токарному заводі. Однак, приміщення було справжньою руїною. Ситуація здавалася безнадійною. Дочка була зламана. Вона самотня жінка, виховує 11-річну доньку. Вважала, що не буде спроможна подолати ці труднощі.

Не переставала, однак, благати Бога за посередництвом блаженної Уршулі про допомогу. До сьогодні для мене незрозуміло, яким чином те все виявилось таким простим і легким. Куди б не зверталась, всюди могла будь-яку справу швидко і позитивно вирішити. Через шість тижнів заклад було відремонтовано та впорядковано, він був готовий до відкриття. Просто важко повірити, що це неможливе сталося насправді. Твердо вірю, що цю благодать випросила для нас блаженна Уршуля.

Н.Н.

29.12.1989р.

***

Блаженна Уршуле, дякую за благодаті, отримані від тебе: за щасливо закінчений переїзд та за щоденну опіку та присутність біля мене. Бо як тут, в Пнєвах, споглядяєш на нас зі своїм добрим усміхом, так само усміхаєшся до мене у моїй кімнаті. Втішаєш мене у смутку, рятуєш в потребі.

Дарую тобі ланцюжок з бурштином на знак вдячності.

Т.Н.

06.1990

Блаженна мати Уршуля, дякую за твою опіку, за здоров’я та за щасливий рятунок під час автомобільної аварії.

Дякую за твоє заступництво перед Господом за усіх людей, котрі надають мені допомогу, дарують доброзичливість та служать доброю порадою.

Н.Н.

1991р.

Маю нагоду переказати радісну звістку, що за причиною новенни до блаженної Уршулі моїй доньці значно покращало в її психічній хворобі, за що Господу Ісусові, Матері Божій та блаженній Уршулі складаю сердечне “Богу нехай буде подяка”.

Л.Й.

Познань, 24.03.1991р.

***

Ще рік тому складала картки з проханнями перед вівтарем блаженної Уршулі, щоб через її заступництво Бог змилувався наді мною і вчинив, щоб могла стати матір’ю. Сьогодні тішуся новонародженим сином.

Прошу Блаженну про опіку над усією нашою сім’єю та про здоров’я для мого сина.

Шанувальниця блаженної Уршулі.

19.04.1991р.

Чудесне врятування життя Даніеля Гаєвського

Даніель Гаєвський, народжений 15 листопада 1982 року в Кошаліні, де й мешкає разом з батьками, влітку 1996 року проводив канікули в домі уршулянок Серця Ісуса Конаючого в Ожарові Мазовецькім поблизу Варшави. Там 2 серпня 1996 року був чудом врятований від смерті після ураження електричним струмом напругою 220 В.

Цей випадок трапився близько 15.00 години, коли Даніель косив електричною косаркою траву в садку перед будинком. Трава була мокра, тому що вночі була буря, а вранці ще лився дощ. Косарка була приєднана до джерела струму (розетка в каплиці) за допомогою двох подовжувачів, один з яких – всупереч правилам безпеки -закінчувався дротами з обох боків. Коли Даніель розмикав подовжувані, його вдарило струмом. Цього ніхто не помітив. Сестри також не могли почути крику хлопця, бо садок відділений від решти подвір’я досить високим муром. Одна з сестер була в іншій частині дому, а решта далеко в саду. Коли Даніель втратив сили і усвідомлював наближення смерті, побачив, як з дому вийшла постать у вбранні уршулянки “сірої”, відірвала його від електричного проводу, через який продовжував бігти струм. Обличчя її хлопець не бачив. Зразу після цього постать зникла.

Даніель – ще в шоковому стані – ледве дістався до каплиці, щоб подякувати за урятування. Згідно з його розповіддю, зареєстрованою на магнітофонній плівці 2 грудня 1997 року, далі події розгорталися так: “Я підійшов до табернакулюму, обійняв його, поцілував, почав співати, кричати, дякувати. Коли вже облишив табернакулюм, (…) з деяким замішанням та острахом поглянув на реліквії Блаженної”.

В той час увійшла до каплиці сестра, яка працювала в іншій частині дому. Занепокоєна дивними звуками, що доносилися з каплиці, вона прийшла туди і побачила Даніеля – скривавленого і з попеченою рукою. Вона була на той час єдиною молодшою сестрою на території дому. Хлопець спочатку думав, що це вона допомогла йому.

Після нещасного випадку Даніель був госпіталізований у відділення дитячої хірургії Воєводського шпиталю в Деканові Лєснім з ознаками опіків з причини ураження електричним струмом – ІІІ ступеню другого пальця правої руки та II ступеню – третього пальця правої руки з ушкодженням сухожилку згинача другого пальця правої руки.

Спеціалісти, запрошені для технічної оцінки випадку, підтвердили неприпустиме підключення подовжувачів, яке могло створювати небезпеку для життя через ураження струмом напругою 220 В. Відмітили також, що врятування в такій ситуації – при частковій втраті свідомості – дуже мало ймовірне без сторонньої допомоги.

Одночасно вияснилося, що жодна з сестер присутніх на території дому не знала нічого про випадок аж до знайдення однією з них Даніеля в каплиці. Таким чином, жодна з сестер не могла допомогти хлопцеві відірватися від джерела струму.

Родина Даніеля переконана, що хлопець завдячує врятуванням чудесному втручанню блаженної Уршулі Лєдуховської, культ якої був винятково живий в родині хлопця від його народження.

Після проведення церковного процесу на дієцезіальному рівні, зізнання свідків та думка експертів були представлені Конгрегації Канонізаційних справ, яка після одержання висновків власних експертів підтвердила справжність чудесного втручання бл. Уршулі в урятуванні життя Даніеля Гаєвського.

Залишити відповідь