ПАЛОМНИЦТВО В ЛЕТИЧІВ

XXIII паломництво вірних до Санктуарію Матері Божої Летичівської

ДОРОГОЮ БОЖОГО МИЛОСЕРДЯ

 images

 

  1. Паломництво – це вираз віри, покути. Щоденно беремо участь у Євхаристії, молитві, прославляємо Господа співом.
  2. Реєстрація паломників відбудеться 07.2016від 6.30 год. біля Кафедрального Собору у Кам’янці-Подільському. Служба Божа о 7.00. Вихід о 8.00.
  3. Паломники, які приїжджають 30.06.2016 до Кам’янця-Подільського, мають заздалегідь повідомити про це організаторів, щоб приготувати нічліг.

  1. Для покриття коштів, пов’язаних з паломництвом, потрібно внести 130 гривень, друга особа з сім’ї 70 гривень, наступні особи з сім’ї не вносять оплати. Особи, які приєднуються пізніше, нехай розділять ту суму, яка їх зобов’язує, на 5 днів і отримають ту суму, яку мають вплатити.(Тш:, хто не спроможний вплатити вказану суму, просимо звернутись до організаторів)
  2. Кожна дитина віком до 14 років обов’язково повинна мати свого індивідуального опікуна. Для молоді віком від 14 до 16 років опікуном може бути один дорослий на декілька осіб.
  3. Дуже просимо заздалегідь поінформувати організаторів про наступних осіб з Вашої парафії, котрі візьмуть участь паломництві: лікарів, медсестер, музичну службу.
  4. Обов’язково взяти з собою ковдру, краще спальний мішок. Хто має можливість, може взяти з собою намет-палатку та карімат.
  5. Хто має якісь хвороби, обов’язково повинен взяти ліки, які він вживає, в необхідній кількості!!!!

5.07.2016р о 20°° Урочиста вігілійна Служба Божа з участю паломників. Запрошуються також усі бажаючі. Особливо для тих хто не може бути 06.07.2016р.

Паломництво сприяє глибшому досвідченню Бога в спільноті подорожуючих вірних. Багато сердець відкриваються на Боже Слово і Його благодать. Через таїнство сповіді та духовні розмови зі священиками та монахинями паломники більше пізнають Любов Бога.

 

Зголошуватися в захристії,

або за номером 096 319 11 60

о.Олександр

Залишити відповідь